czarne słońce i biała dziewczyna

Wydawnictwo: Miniatura
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
tivrusky

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

vattghern76 | 2017-05-20
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 20 maja 2017

Debiutancki tomik poezji jednego z Kapitanów "Statku Głupców". Pierwsze koty za płoty! I choć na poezji nie znam się tak dobrze, jak choćby na growlingu Chrisa Barnesa z epoki jego chrząkań w Cannibal Corpse, to oznajmić muszę, że tomik ten udanym jest!

Ocen głębszych i merytorycznie rozleglejszych podejmować się jednak tutaj nie będę, gdyż brak fachowej wiedzy w tej materii, miażdżąco dyskwalifikującym mi się wydawać zdaje! Wystarczy jednak stwierdzić, że w wielu miejscach "Czarnego słońca i białej dziewczyny" spisane tam strofy, były mi, jako czytelnikowi - bliskie i przyjemne w odbiorze! A to już COŚ! Zatem brawo i czekam na więcej!

Wiktoria | 2017-05-12
EwaWu | 2017-08-06