Plusy dodatnie, plusy ujemne. Z Braunem o „Bolku”

Wydawnictwo: 3DOM
historia
Taiteilijan

„Tym, którzy martwią się, że na dekonstrukcji mitu Wałęsy wszyscy coś tracimy, że Polska traci, odpowiadam, że kłamstwo ani łajdactwo nie może być fundamentem żadnej dobrej sprawy. Cóż by to była za Polska, gdyby jej pomyślność miała zależeć od utrzymywania przez nas zmowy milczenia nad ciemnymi sprawkami tego jednego oszusta?". „Plusy dodatnie, plusy ujemne” to mająca przeszło 100 stron...

„Plusy dodatnie, plusy ujemne” to mająca przeszło 100 stron książka, będąca wywiadem-rzeką z Grzegorzem Braunem na temat postaci Lecha Wałęsy, kulisów powstawania filmu oraz przemilczania „Plusów dodatnich, plusów ujemnych” przez wszystkie dotychczasowe władze telewizji reżimowych III RP, okraszona dokumentami epoki oraz ilustracjami Buchinsky'ego.

źródło opisu: Wydawnictwo 3DOM, 2017; www.3dom.pro

źródło okładki: www.3dom.pro