Dieta bikini. Fresh fast, fit

Wydawnictwo: Feeria Young
dieta, fit, zdrowe odżywianie,
poradniki
Iwona

Szybkimi krokami nadchodzi lato - sezon na bikini! A my wciąż chodzimy w kożuszkach z tkanki tłuszczowej i postanawiamy sobie, że jeśli już wybierzemy się na plażę, to tylko w obszernej sukience albo worku na ziemniaki... Najwyższa pora, żeby to zmienić! W tym roku worki na ziemniaki nie są trendy:) Tylko co zrobić, by zrzucić luźne stroje i pięknie wyglądać w swoim ulubionym bikini? ...

Najwyższa pora, żeby to zmienić! W tym roku worki na ziemniaki nie są trendy:)
Tylko co zrobić, by zrzucić luźne stroje i pięknie wyglądać w swoim ulubionym bikini? Odchudzanie nie musi być ostrym reżimem opartym na listku sałaty i plasterku jabłka. Można schudnąć, jedząc smacznie, kolorowo i do syta. Sama zobaczysz!

"Jeśli jesteś dziewczyną, która:
* w ciągu pół roku zwiększyła swoja wagę o ok. 5-8 kg,
* przytyła zimą i nie mieści się w swój zwykły rozmiar,
* mierzy się z problemem nadwagi od dzieciństwa,
* jest zabiegana i często je na mieście gotowe posiłki, przez co przybrała na wadze
* ma nadwagę, nie umie gotować i nie ma na to czasu,
* chciałaby odżywiać się zdrowo, ale nie wie (albo zimą zapomniała), jak się do tego zabrać?
a także jeśli studiujesz i przytyłaś, bo twoje życie jest wieczną imprezą i jesz dużo śmieciowego jedzenia, albo jesteś mamą pulchnej nastolatki i chcesz jej pomóc, a przy okazji samej zrzucić parę zbędnych kilogramów,

to ta książka jest właśnie dla ciebie!"
Magdalena Makarowska

źródło opisu: www.wydawnictwofeeria.pl

źródło okładki: www.empik.pl

addictedtobooks | 2017-05-14
Przeczytana: 14 maja 2017

Lato zbliża się coraz większymi krokami, a wraz z nim sezon na sukienki, spódniczki oraz bikini. Ostatnio powstaje coraz więcej poradników wraz z wskazówkami, jak osiągnąć upragnioną figurę oraz zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Magdalena Makarowska podbiła już moje serce książką „Zniszcz te kilogramy”, w której odnalazłam wiele niezwykle ciekawych przepisów oraz przydatnych porad. Jej najnowsza propozycja „Dieta bikini, fresh, fast, fit” od razu przykuła moją uwagę i przyznaję, że byłam niezwykle ciekawa co tym razem autorka przygotowała dla swoich czytelników. Jednak czy Magdalenie Makarowskiej udało się utrzymać wysoko postawioną poprzeczkę oraz zaskoczyć czymś swoich czytelników?

Na samym początku w książce znajdziemy odrobinę teorii oraz podstawowych informacji dotyczących odchudzania. Jej 10 złotych zasad dotyczących zdrowego żywienia z całą pewnością mogą okazać się pomocne dla wielu osób, a wdrożenie ich w życie może przynieść nieoczekiwane efekty. Bardzo spodobały mi się...

Iwona | 2017-05-10
Na półkach: Przeczytane, Recenzenckie, 2017
Przeczytana: 10 maja 2017

Od kilku lat modne stało się bycie „fit”, w związku z czym na półkach w księgarni coraz częściej pojawiają się poradniki stworzone przez celebrytów, którzy doradzają jak raz na zawsze rzucić złe nawyki i zmienić swoje dotychczasowe życie. Mimo, że wiele z nich pełne jest pięknych zdjęć dietetycznych potraw, które mają nam zapewnić szczupłą figurę, tak naprawdę nie do końca wpływają na mentalność zwykłego, szarego człowieka. Dlaczego? Ponieważ większość z nich nie porusza podstawowych kwestii zasad odnoszących się do zdrowego odżywiania, które dla początkujących są bardzo istotne. Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi Magdalena Makarowska w poradniku „Dieta bikini. Fresh, fast, fit”.

Magdalena Makarowska jest dietetykiem, biotechnologiem i pedagogiem. Posiada własny gabinet dietetyczny w Łodzi. W swoim życiu kieruje się mottem: „Jesteś tym, co jesz, więc jedz pięknie”. Na co dzień mama kilkuletniej Wiktorii i żona fotografa, którego zdjęcia można zobaczyć w poradnikach autorstwa...

Magda | 2017-06-28
Przeczytana: 26 kwietnia 2017

Magdalena Makarowska po raz kolejny wychodzi na przeciw rodzicom, którzy chcą zafundować swoim pociechom solidne podstawy kulinarne. Jednocześnie zarażając ich entuzjazmem do samodzielnego przygotowywania posiłków. Tym razem autorka kusi „Dietą bikini” czyli po długiej i mroźnej zimie, na celowniku pojawia się nadchodzące lato.

Recenzja: http://mamao.pl/dieta-bikini-czyli-fresh-fast-fit/

marzena | 2017-11-27