Sekrety Tomaszowa i Spały

Seria: Sekrety
Wydawnictwo: Księży Młyn Dom Wydawniczy
historyczna
Marczewek

Na kartach jednej książki przeplatają się opowieści niezwykle urokliwego Tomaszowa Mazowieckiego i jego nieodłącznej pięknej towarzyszki Spały. Miejscowości te, pełne tajemniczych zaułków, zaskakujących historii i ciekawych osób, odkryły wszystkie swoje sekrety, które z pasją spisał Andrzej Kobalczyk. Zapraszamy do odkrycia Niebieskich Źródeł – czarodziejskiego miejsca z krystalicznie czystą...

Zapraszamy do odkrycia Niebieskich Źródeł – czarodziejskiego miejsca z krystalicznie czystą wodą, tajemnic latami skrywanych przez carskiego kamerdynera i spalską kredensową z prezydenckiego pałacyku. Jeśli chcą Państwo być uczestnikami towarzyskiego skandalu, Tomaszów zaprasza przed willę Szepsa. W Spale na miłośników podniebnych eskapad czeka… lotnisko. Kroniki kryminalne miasta nad Pilicą wyjawią, dlaczego sylwestrowa noc nie dla każdego jest szczęśliwa i jak tragiczne mogą być skutki złamanego serca.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Rasputin był w Spale, dlaczego doktora Rodego nazywano Judymem, jak to się stało, że Pilica została Odrą i czy pływano parowcem do Inowłodza, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Wehikuły czasu z zatopionej dywizji, zabójcze groty i most cudów czekają na odkrycie w Sekretach Tomaszowa i Spały.

źródło opisu: https://www.km.com.pl/oferta.php?groupid=24&idk=398

źródło okładki: https://www.km.com.pl/oferta.php?groupid=24&idk=398