Ludzie jak wilki

Wydawnictwo: Self Publishing
happiness

Sylwia pochodzi z wielopokoleniowej rodziny cyrkowej. Jako jedyna w świecie prezentuje na arenie tresurę wilków. Występuje w najlepszych cyrkach całej Europy, a jej numer zdobywa statuetkę Złotego Clowna na Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Jej świat, to ciągle zmieniające się miasta, cyrkowe przyczepy, życie na walizkach, okratowane wybiegi, klatki, a w nich ukochane wilki. Paweł...

Paweł wyrósł na lubelskiej wsi, dzisiaj jest doktorem nauk przyrodniczych. To jeden z najlepszych fachowców od wilków w tej części Europy. Od lat prowadzi badania nad tymi drapieżnikami. Regionalista, żyjący w swojej małej ojczyźnie, o której mówi, że to jego święta ziemia. Wolny człowiek, który zajmuje się wilkami na wolności.
Światy Sylwii i Pawła różnią się kompletnie, a to co pozornie powinno ich łączyć, najbardziej ich dzieli. To powieść o wolności. O wolnych ludziach i wolnych wilkach, a także o ludziach i wilkach zamkniętych w swoich klatkach.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

marysia | 2018-03-04