Oblicza Białorusi. Zapiski Ambasadora

Wydawnictwo: Fundacja Sąsiedzi
Alicja

Sąsiednia Białoruś, która - wbrew pozorom - nie jest często odwiedzana przez Polaków, zaskakuje paradoksami, połączeniem sowieckiego skansenu z nowoczesnością. Książka Leszka Szerepki, historyka i dyplomaty, w latach 2011-2015 ambasadora RP na Białorusi, pomaga zrozumieć nie tylko białoruskie paradoksy, ale także - a może przede wszystkim - to, kim są Białorusini i jakim miejscem na ziemi jest współczesna Białoruś.

książek: 2015
Rosana | 2017-05-17