Obsesja Baśki eR.

Wydawnictwo: Mawit Druk
7 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Obsesja Baśki eR.
żakla29

`Obsesja Baśki eR.` – najnowsza powieść Barbary Rosiek, w której autorka odkrywa przed czytelnikiem obszerne fragmenty dzienników, po wielu latach powraca do wydarzeń sprzed lat i rozprawia się z traumą z przeszłości. Pisanie tego tekstu może nadal mnie emocjonalnie rozwalić. Ale czuję, że znowu to odkładając, pogarszam sprawę swej egzystencji tutaj. To proste, papier to przyjmie, a ja może...

Pisanie tego tekstu może nadal mnie emocjonalnie rozwalić. Ale czuję, że znowu to odkładając, pogarszam sprawę swej egzystencji tutaj. To proste, papier to przyjmie, a ja może odetchnę w końcu „oddając traumę”, która nadal mnie zżera.

Obudzić ponownie potworną miłość i namiętność. Czy dam radę? Czy nie skończy się to ponownie szpitalem? Jak zawsze, gdy próbuję wymieniać swoje imię zbyt gwałtownie, nadal porażona przeszłością, jakby wszystko trwało nadal.

źródło opisu: https://www.gildia.pl/literatura/318885-obsesja-baski-er

źródło okładki: https://www.gildia.pl/literatura/318885-obsesja-baski-er

Anezka | 2017-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2017

"Fajnie móc być nienormalnym."

str. 105

magda1801 | 2017-05-29

Baśka jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Książka świetna,zresztą jak każda tej autorki. Szczególnie intrygujące są w niej fragmenty,jak dotąd niepublikowane,z jej prywatnych dzienników,dzięki czemu,w kolejnej już książce możemy poznać bliżej tajemniczą autorkę ,,Pamiętnika Narkomanki".
Warto przeczytać tą książkę,naprawdę warto!

effineczka | 2018-03-08
Przeczytana: luty 2018