Znajdź nas! Woda, łąka, las

Wydawnictwo: Jacobsony
Abdita

Jaki ptak ukrył się wśród sójek? Jaka ryba chowa się za karpiem? Co zakwitło pośród wrotyczy? Sprawdźcie koniecznie! Na każdej ilustracji należy odnaleźć ukryty gatunek. Nie zawsze będzie to proste. Jeśli jednak będziecie uważni, na pewno sobie poradzicie! Ta książka to zaproszenie dla małych odkrywców do poznawania otaczającego nas świata przyrody. Na jej kartach znajdują się piękne rysunki...

Ta książka to zaproszenie dla małych odkrywców do poznawania otaczającego nas świata przyrody. Na jej kartach znajdują się piękne rysunki 40 różnych gatunków ptaków, owadów, ryb i roślin. Część z nich się ukryła i trzeba je odnaleźć.

Realistyczne ilustracje oraz krótkie opisy uczą dzieci patrzeć uważnie, rozpoznawać polskie gatunki i dostrzegać różnice między nimi. Książką można się bawić na wiele sposobów, tworzyć samodzielnie reguły i je zmieniać. Można ją także zabrać na spacer albo wycieczkę.

źródło opisu: http://www.jacobsony.pl/portfolio/znajdz-nas-woda-laka-i-las/

źródło okładki: http://www.jacobsony.pl/portfolio/znajdz-nas-woda-laka-i-las/