Jesteś moją obsesją

Muza
2017-05-10
2017-05-10
Karolina Stańczyk

Niestety ale ja się z Tym autorem nie lubię. Głupia kupiłam na promocji kilka jego książek mamiona opisami jaki to pisarz bestsellerów literatury kobiecej. Przeczytałam jak dotąd 2 jego ksiazki i to był zmarnowany czas.

Książka którą przeczytałam - bo zaczęłam. Czytałam inne pozycje autora więc spodziewałam się czegoś więcej. Tego niestety nie otrzymałam. Trzy gwiazdki stawiam tylko za styl pisania autora dla mnie przyjemny do czytania.

Historia jest dosyć przewidywalna, zakończenie słusznie przewidziałam. Nie mogłam dokończyć tej książki, bo ciężko się czytało, mimo tak małej ilości stron. Mam wrażenie, że akcja to takie masło maślane, a zamysł autora ma potencjał, choć niewykorzystany niestety.

To moja pierwsza książka tego autora. Czyta się szybko, lekko, choć ilość mądrych myśli i zdań, które warto by zapisać na później, powinna to utrudniać. Dość przewidywalna, co nie znaczy, że zakończenie jest znane od samego początku. W sumie, intrygująca. Może nie powala, ale jest dobrą i szybką odskocznią od krwawych kryminałów.

Książkę czyta się jednym tchem, ale zakończenia domyślać się można jeszcze przed połową. Bardzo mnie rozczarowała. Liczyłam na historię, która naprawdę wniesie coś w zagadnienie miłości do dwóch osób jednocześnie. Rozczarowałam się.

Bardzo lekka i przyjemna. Jest moja pierwsza książka tego autora i myślę, że nie ostatnia :)
Głowny bohater Giovanni ma wspaniałą żonę i córeczkę, jest on z zawodu pisarzem.
Pewnego dnia dostaje wiadomość od tajemniczej dziewczyny, ktora wie o nim wszystko.
W życiu pisarza pojawiają się chwilę niepewności i zawahań. Kim jest ta kobieta i czy uda im się spotkać? Każdy czytelnik pozna odpowiedź pod koniec książki :)

Krótka książka, którą śmiało można przeczytać w jeden dzień.

Pierwszy raz spotkałem się z tym autorem. Książka nie wciągnęła mnie specjalnie, ale czytało się szybko i wygodnie. Po prostu czytałem, przeczytałem i nie podobała mi się.

Znany i spełniony autor bestsellerów dostaje wiadomość od nieznajomej. Kobiety o tajemniczym imieniu Luna, która wie o nim bardzo dużo. Nawiązują wirtualną znajomość, a bohater czuje się od niej i jej słów uzależniony. Kim jest i co z tego będzie? Wszystko znajdziecie w książce.

Ogólnie pomysł całkiem niezły. Mi jednak przeszkadzało ciągłe rozmyślanie głównego bohatera. „Dlaczego cię kocham?”, „kim jesteś?”, „skąd o mnie tyle wiesz?”. Wszystko ma poukładane, odnosi sukcesy, a kusi go zdrada żony. Dziwnie się zachowuje i osobiście nie przypadł mi do gustu.

Przeczytana i zapomniana. Po prostu kolejna pozycja do przybliżenia się do 52 tytułów w roku.

Krótka książka, którą śmiało można przeczytać w jeden dzień.

Jakoś średnio mnie przekonała ta książka. Oczywiście zła nie była, ale nie porwała mnie tak jakbym chciała.

Ciekawa perspektywa. Ciekawie opisany dylemat z perspektywy mężczyzny. Facety muszą się wypowiedzieć...czy tajemnica rzeczywiście tak intryguje i pociąga?

Stety lub nie jest to mój DNF. Powód jest prosty - główny bohater. Giovanni ma w sobie coś co mnie odrzuca i irytuje. Przeczytanie 60 stron było koszmarem i utwierdziło mnie, że ja i romans to dwa inne światy, choć te młodzieżowe szczerze uwielbiam.

• 2017
  • 2017