Anarchia bazgrołów. Książka do kolorowania

Seria: Sztuka kolorowania
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ag2S

Spotkaj się po raz kolejny z uroczymi najeźdźcami z kosmosu, znanymi z książek do kolorowania „Inwazja bazgrołów” oraz „Planeta bazgrołów”! „Anarchia bazgrołów” to niezwykły blok rysunkowy dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy nie zapomnieli, jak kiedyś z zapałem kolorowali obrazki. Niesamowite czarno-białe światy zamieszkałe przez małych kosmitów sprawią, że ani starsi, ani młodsi nie będą...

„Anarchia bazgrołów” to niezwykły blok rysunkowy dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy nie zapomnieli, jak kiedyś z zapałem kolorowali obrazki. Niesamowite czarno-białe światy zamieszkałe przez małych kosmitów sprawią, że ani starsi, ani młodsi nie będą mogli oderwać się od książki, nim nie skończą wypełniać kolorem wszystkich skomplikowanych ilustracji. Dzięki wyjątkowej dbałości artysty o szczegóły „Anarchia bazgrołów” to nie tylko kolorowanka, lecz również dzieło sztuki, które ty i twoje dziecko będziecie podziwiać godzinami.

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

AnnaSikorska | 2017-06-27

Co jakiś czas zapraszam Was do świata kolorowanek, czyli czegoś, co pozornie jest bardzo dziecinne i większości z nas kojarzy się z przedszkolem i szkołą. Nic bardziej mylnego. Kolorowanie może być wspaniałym zajęciem dla dorosłych. Dzięki niemu możemy rozwijać swoje umiejętności, ćwiczyć ręce, wykorzystać je do rehabilitacji po wylewach i udarach oraz w przypadku nabytego ADHD, czyli niemożności skupienia uwagi wywołanego uzależnieniem od technologii. Może to być również dobry sposób na relaks, ćwiczenie koncentracji, kształtowanie poczucia estetycznego.
Dziś opowiem o „Anarchii bazgrołów” Zifflina. Samego pomysłodawcę kolorowanki znamy ze znakomitej pracy „Inwazja bazgrołów”, która nie tylko przekonała nas do kolorowania, ale zachęciła do wykorzystania szablonów w pracy z farbkami. Małe kształty różnych stworków zapewniły nam świetną przygodę, którą rozpoczęły właśnie kolorowanki z Naszej Księgarni Nasza przygoda z kolorowankami zaczęła się właśnie od kolorowanek z Naszej...

Madziek | 2017-05-08