Problemy z cholesterolem

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Od dawna przyzwyczailiśmy się oskarżać tłuszcze pokarmowe o samo zło. O nadwagę i otyłość, o choroby układu krążenia, przeciążenie wątroby, wykwity skórnea A jednak liczne związki z tej kategorii są niezbędne dla życia i zdrowia. Dotyczy to nawet cieszącego się szczególnie złą sławą cholesterolu, a przede wszystkim pewnych kwasów tłuszczowych, nazywanych właśnie niezbędnymi a a dawniej witaminą F.

Hitomi99 | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Bardzo dobra pozycja.Szczególnie dla osób które chcą poprawić jakość swojego życia,ale nie do końca wiedząc jak się za to zabrać ;)

Alfalfa | 2012-11-08
Na półkach