Sekrety udanych negocjacji

Tłumaczenie: Marian J. Waszkiewicz
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
biznes, finanse
kovan

Autor omawia poszczególne fazy negocjacji, odsłania tajemnice udanych rokowań, z których obie strony wychodzą zadowolone. Przedstawia różne taktyki stosowane przez doświadczonych negocjatorów oraz metody ich kontrowania, ilustrując licznymi przykładami. Skierowana przede wszystkim do handlowców, biznesmenów, menadżerów, polityków i negocjatorów, będzie przydatna każdemu, gdyż nawet nie zdając sobie z tego sprawy, niemal bez przerwy prowadzimy jakieś negocjacje.

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/sekrety-udanych-negocjacji.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/sekrety-udanych-negocjacji.html