Dotyk kwantowy. Uzdrawiająca moc dłoni

Wydawnictwo: Medium
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Dotyk kwantowy to niezwykła metoda uzdrawiania, opracowana i opisana przez autora. Pokazuje on, krok po kroku, jak stosować specjalne techniki oddechowe i koncentrować się na odczuwaniu własnego ciała, by podnieść poziom własnej energii a wtedy wystarczy zaledwie lekki dotyk, by przesłać uzdrawiającą energię drugiej osobie. Metoda ta może być także z powodzeniem stosowana na odległość. Autor przytacza wiele przykładów skuteczności tej metody, dowodząc jednocześnie, że każdy może ją szybko i bez trudu opanować.

Agnieszka | 2013-06-16
Przeczytana: 2013 rok

Rewelacyjna! Wyczerpujaca wiedza na temat uzdrawiajacej mocy Naszych dloni. Polecam!

dzeyla | 2015-07-09
Michał Bagiński | 2015-03-06