O małżeństwie i rodzinie

Wydawnictwo: Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
rodzina małżeństwo
filozofia i etyka
Literatka

Książka "O małżeństwie i rodzinie" uzbraja nas w prawdy i argumenty skutecznie zwalczające zwodnicze slogany środowisk, które podjęły walkę z chrześcijańską rodziną. Jej wartość podnosi fakt, iż autor książki - Jacek Pulikowski jest czynnym obrońcą życia i rodziny, zaangażowanym w duszpasterstwo rodzin. Lektura "O małżeństwie i rodzinie" jest pożyteczna nie tylko dla tych osób, które są...

Jej wartość podnosi fakt, iż autor książki - Jacek Pulikowski jest czynnym obrońcą życia i rodziny, zaangażowanym w duszpasterstwo rodzin. Lektura "O małżeństwie i rodzinie" jest pożyteczna nie tylko dla tych osób, które są aktywnie zaangażowane na rzecz obrony rodziny. Książka ta jest także znakomitym poradnikiem dla wszystkich, którzy pragną znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące problemów małżeństwa i rodziny, a zwłaszcza dla tych, których rodziny przeżywają kryzys.

źródło opisu: opis na okładce

Siro | 2017-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017