Joga wzmacnia kości

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Udowodniono, że ćwiczenia obciążające skutecznie wzmacniają kości, ale zajęcia w siłowni mogą nużyć. Jeśli chcesz wzmocnić kości, nie musisz spędzać tam wielu godzin. ćwicz jogę! Wykonując łatwe ćwiczenia rozciągające, osiągniesz takie same rezultaty, jakie dają ćwiczenia obciążające, a jednocześnie poprawisz ogólną kondycję i samopoczucie. I wszystko to możesz robić w domu! W tej książce znajdziesz proste, dwudziestominutowe ćwiczenia różnych grup mięśni, a także zestawy ćwiczeń, które pozwalają sobie radzić z objawami menopauzy.

oreiro | 2015-01-10
Zaneta031 | 2016-11-29