Zgłosuj na książki roku 2017

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
mateuszpis

źródło okładki: google

mateuszpis | 2017-05-04

Kto by pomyślał, że dwoje świętych ludzi się spotkało? Ojciec Pio i Karol Wojtyła... Historia ta (oparta na faktach) przedstawiona w książce jest bardzo ciekawa. Jednak zauważyłem w nim pewne błędy, np. na początku jest rozmowa, później zaś przedstawienie sytuacji i miejsca. Według mnie powinno być odwrotnie. Bez takich błędów książka miałaby ocenę 10/10. Jednak jeszcze lepiej byłoby, gdyby książka była trochę dłuższa. Mam nadzieję, że Wam będzie się trochę bardzo podobało.
"Młody kapłan znieruchomiał i zaniemówił, a reakcja ta ani trochę Ojca Pio nie zdziwiła.Rozumiał, że ubogi ksiądz z odległego słowiańskiego kraju nie wyobrażał sobie, by takie proroctwo miało się spełnić."*

* cytat ze str. 14-15

Na półkach