Wrota uzdrowienia. Rozpoznawanie prawdziwych przyczyn choroby. Uruchamianie naturalnych mechanizmów zdrowienia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Czy można wyleczyć się siłą woli? Leczyć się czy uzdrawiać? Jak to się dzieje, że jedni ludzie tkwią w chorobach, a inni rzeczywiście wracają do zdrowia? Dzięki swojej wiedzy psychoterapeutycznej, a także osobistemu doświadczeniu skutecznej walki z chorobą, Marie Lise Labonté udało się uchwycić i wydobyć na światło dzienne moment decydującej przemiany, jaka zachodzi w osobie chorego, swoisty moment łaski, przejścia od samoniszczenia do samouzdrawiania. Wyjaśniając tajniki osobowości i procesu jej kształtowania się, autorka pomaga nam lepiej zrozumieć, dlaczego czasami przyswajamy sobie zachowania autodestrukcyjne i tym samym działamy na własną szkodę. Podpowiada również, jak wejść na drogę uzdrowienia.

edziab77 | 2015-01-30
Na półkach: Przeczytane, Półka 1