angielski
ew_cia

You have the right to remain sexy. Anything you say can and will be used to get you in my bed. You have the right to use my body to give yourself a delirious, life-changing orgasm. If you have trouble...don't worry, I'm a bit of an expert in that department. There's nothing 'thin' about my blue line, if you catch my drift, and trust me, I know how to put those handcuffs to good use. From...

You have the right to remain sexy.

Anything you say can and will be used to get you in my bed.

If you have trouble...don't worry, I'm a bit of an expert in that department.

From NYT Bestselling Author, Laurelin Paige and USAToday Bestselling Author, Sierra Simone comes a steamy contemporaryromantic follow-up to last year's bestseller P*rn Star.

źródło opisu: laurelinpaige.com

źródło okładki: laurelinpaige.com

konto_usuniete | 2017-07-19

Livia zbliża się do 30- wieku, który jak uważa, zapoczątkuje jej drogę ku śmierci. Dlatego chce wcześniej urodzić dziecko. Jest tylko jeden problem- Livia wyrzekła się mężczyzn, ale musi znaleźć dawcę spermy dla swojego dziecka. Kto będzie lepszy niż gorący i seksowny policjant Chase Kelly?

Mam mieszane uczucia co do tej historii. Z jednej strony miło spędziłam nią czas. Sceny erotyczne są bardzo dobrze opisane, na plus również idzie humor, który można znaleźć prawie na każdej stronie. Jednak nie jest to historia zapadająca w pamięć. Przemyślenia i decyzje bohaterów były dla mnie niekiedy dziwne i irytujące, jak rówież ciągłe zaprzeczanie swoich uczuć i powtarzanie przez wszystkich, że po 30 jest tylko śmierć. Ile można?

Niemniej jednak jeżeli ktoś szuka lekkiej książki do odstresowania się- ta jest dla niego.

Anna | 2018-04-13
Marika | 2018-02-17