Okładka książki Test do badania słuchu fonematycznego dzieci i dorosłych

Test do badania słuchu fonematycznego dzieci i dorosłych

Autor:
wydawnictwo
GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
zdrowie, medycyna
typ
papier
0 (0 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Słuch fonematyczny stanowi jeden z elementów czynności rozumienia mowy. W niniejszym opracowaniu autorki koncentrują się na omówieniu mechanizmów leżących u jego podłoża oraz charakteryzują te zaburzenia w zakresie odbioru mowy, które wynikają z jego deficytów. Mogą one występować zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Ich prawidłowemu określeniu służy zestaw testów, opracowany w formie graficznej i fonetycznej (na załączonym CD).

Gdzie kupić?
Sklep