Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
zdrowie, medycyna

Czytelnicy znajdą w książce praktyczne wskazówki dotyczące radzenia sobie z bólem oraz gotowe zestawy ćwiczeń opracowanych pod kątem leczenia określonych grup dolegliwości.ćwiczenia te ilustruje ponad dwieście rysunków.Książka zaadresowana jest do pacjentów cierpiących z powodu bólów odkręgosłupowych, a także do terapeutów, chcących służyć im pomocą.Autor charakteryzuje najczęstsze zespoły bólowe i wyjaśnia ich podłoże opierając się na zasadach biomechaniki. zwraca uwagę na psychiczne źródła objawów somatycznych, a przede wszystkim na rolę stresu w ich powstawaniu.

Sebastian | 2012-12-17

Polecam.