Klasyczny masaż leczniczy

Wydawnictwo: Bio-Styl
zdrowie, medycyna

Tytuł książki Klasyczny masaż leczniczy oznacza, że dotyczy ona masażu klasycznego stosowanego w celach terapeutycznych. Opisano metodykę masażu w 33 zespołach chorobowych, głównie narządów ruchu, ale nie tylko. Także czytelnik zainteresowany wykorzystaniem masażu na przykład w celach kosmetycznych, odnowy biologicznej czy automasażu, może z powodzeniem uznać niniejszy podręcznik za bardzo pomocny i wiele z niego skorzystać.

DawidvonPuli | 2016-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2016