Wielka kariera witaminy E - Papas Andreas M.

Wydawnictwo: Muza
8372008744
zdrowie, medycyna

Witamina E to najlepszy przeciwutleniacz, mający zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i nowotworów oraz w powstrzymywaniu procesów starzenia się. W tej książce znajdują się obszerne wyjaśnienia tych i innych rewelacyjnych odkryć naukowych, dotyczących działania witaminy E. zapobieganie procesom zatykania się tętnic zmniejszenie ryzyka ataków sercowych Większa sprawność układu immunologicznego Ochrona mózgu przed chorobami Alzheimera i prawdopodobnie Parkinsona Blokowanie procesów zanikowych w komórce, biorących udział w powstawaniu nowotworu zmniejszanie się ryzyka wystąpienia cukrzycy typu 2 zredukowanie procesów powodujących uszkodzenia komórkowe Spadek bezpłodności u mężczyzn Ochrona skóry przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem słonecznym Spowodowanie procesów starzenia się

vaporous | 2016-05-03