Jestem gwiazdą

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Cykl: Akademia Canterwood (tom 15)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Popular
Justyna

Lauren wreszcie zaaklimatyzowała się w Canterwood! Flirtuje z przystojnym chłopakiem, ślęczy nad podręcznikami do rana i, co najważniejsze, przygotowuje się do pierwszych zawodów… Tyle się dzieje, że Lauren nawet nie zauważa, kiedy przestaje się dogadywać z najlepszą przyjaciółką. Może czas zwolnić tempo?

źródło opisu: www.publicat.pl

źródło okładki: www.publicat.pl

POWRÓT DO AKADEMII CANTERWOOD CREST JEST OCZYWIŚCIE NIEZWYKŁY!!!! ;) TYM RAZEM GŁÓWNĄ BOHATERKĄ JEST LAUREN TOWERS, KTÓRA WG SASH, ZAJĘŁA JEJ MIEJSCE W BRIAR CREEK... ;) NWM CZY PAMIĘTACIE ALE W 12 T. JEST SCENA, GDZIE LAUR I SASH GADAJĄ ZE SOBĄ, PO CZYM SASH MÓWI,ŻEBY LAUREN DZWONIŁA DO NIEJ, KIEDY TYLKO, BD MIAŁA OCHOTĘ... ;)TAK WIĘC WIDZICIE, ŻE DZIEWCZYNY SIĘ ZAPRZYJAŹNIAJĄ! ;) LAUREN NIE CHCE ABY JEJ PRZYJACIÓŁKI DOWIEDZIAŁY SIĘ O TYM,ŻE MIAŁA WYPADEK... NIESTETY W NAJBARDZIEJ NIEODPOWIEDNIM MOMENCIE PRAWDA WYCHODZI NA JAW... :(
JEŚLI CHCECIE POZNAĆ PRZYGODY LAUREN PO WYJAWIENIU PRAWDY W CCA ZAPRASZAM DO PASJONUJĄCEJ LEKTURY!!! ;) NA PEWNO NAJBARDZIEJ SPODOBA SIĘ TYM, KTÓRZY KONTYNUUJĄ SERIĘ I SĄ TAKIMI FANKAMI I FANAMI KONI I JAZDY KONNEJ JAK JA!!! <3
DOSTAŁAM TEN 14 I 15 TOM NA URODZINKI W TYM ROKU OD RODZICÓW W FORMACIE MOBI I MUSIAŁAM PRZEKONWERTOWAĆ NA PDF ;)NAPRAWDĘ BYŁO WARTO!!!!!!!! ;) POLECAM, KAŻDEMU, KTO ZECHCE PRZECZYTAĆ!!!! ;)

Izuś | 2017-12-05
Julia Sosnowska | 2017-11-18