Kubuś Puchatek

Tłumaczenie: Przemysław Janiga
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 12)
Wydawnictwo: De Agostini
Winnie the Pooh
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Inne wydania

Dwunasta już odsłona cyklu komiksów zrealizowanych w oparciu o klasyczne i najnowsze bajki studia Disney.
Kubuś Puchatek i przyjaciele zapraszają do Stumilowego Lasu, gdzie co dzień dzieje się coś niesamowitego.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ryjek | 2016-03-24

Choć to nie klasyczny "Kubuś Puchatek" A.A Milne to mój synek bardzo go lubi.
Szczególnie do gustu przypadł mu Tygrys :) i Świnka czyli Prosiaczek.
Obrazki są naprawdę bardzo ładne i podobają się dzieciom, szczególnie tym w wieku 2+.

Małgorzata | 2014-06-25

Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych:-)ponadczasowe wartości.

J_85 | 2016-03-29
Przeczytana: 28 marca 2016

Ponadczasowy Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu uczą, bawią, cieszą i interesują mojego synka. Polecam jako mama trzylatka :)

Robert | 2016-09-21

Ahh te czasy dzieciństwa, coś wspanialego. Ile to bajek sie oglądało ile się bawiło :)

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele bardzo często mi towarzyszyli w różnych momentach mojego dziecięcego życia. Od tych milych w zaciszu domowego ciepła jak i w czterech kątach szpitalnej sali.

Każda bajka o Kubusiu Puchatku to ciepła, mila i bardzo ciekawa historia która spodoba się na pewno każdemu dziecku.

Polecam każdemu, dziecku jak i dorosłemu :)

Rafał | 2015-03-29

Lubiałem tą ksiąrzke ale teras mi się trochę znudziła.W tej książce było za mało akcji,poprostu nie nowoczesne.

Kasia | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017