Kodeks pracy oraz ustawy towarzyszące

Wydawnictwo: C.H. Beck
youstyna

Publikacja zawiera: Kodeks pracy Państwowa Inspekcja Pracy Organizacje pracodawców Związki zawodowe Minimalne wynagrodzenie za pracę Dni wolne od pracy Rozwiązywanie sporów zbiorowych Zatrudnienie pracowników tymczasowych Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych oraz inne akty prawne Książka zawiera zbiór najważniejszych ustaw z prawa pracy. Adresowana jest do prawników oraz studentów prawa,...

Publikacja zawiera:

Rozwiązywanie sporów zbiorowych
Zatrudnienie pracowników tymczasowych
Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
oraz inne akty prawne

Książka zawiera zbiór najważniejszych ustaw z prawa pracy. Adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/kodeks-pracy-oraz-ustawy-towarzyszace/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/kodeks-pracy-oraz-ustawy-towarzyszace/