Spotykam Jezusa -Pana cudów

Wydawnictwo: Esprit
religia
javiper

OJCIEC JAMES MANJACKAL MSFS, charyzmatyczny kapłan, popularny ewangelizator, który głosząc Dobrą Nowinę przemierzył pięć kontynentów, opowiada Sylwii Palce o wielkiej mocy Ducha Świętego, która ożywia Kościół od ponad dwóch tysięcy lat. Bardzo otwarcie mówi o swoim życiu, swoich doświadczeniach, o cierpieniu, przeżywaniu wiary i o Polsce, która jest dla niego miejscem szczególnym. Ojciec Manjackal prowadzi modlitwy o uzdrowienie – jest świadkiem wielu cudów, chociaż sam od lat zmaga się z chorobą. Pokazuje jednak, że Jezus daje o wiele więcej, niż tylko uzdrowienie ciała.

SYLWIA PALKA – dziennikarka, redaktorka, autorka książek (m. in. Objawionej obecności, Uzdrawiającej mocy Eucharystii, zbioru rozmów z charyzmatykami Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?) oraz kilkudziesięciu artykułów, w tym wielu wywiadów o tematyce społecznej, kulturalnej i religijnej. Jej pasją są piesze wędrówki, rozmowy i spotkania z drugim człowiekiem.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/463/Spotykam-Jezusa---Pana-cudow.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/463/Spotykam-Jezusa---Pana-cudow.html