Pilates Poradnik zdrowia i urody - Dufton Jennifer

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Korzyści z pilates po przejściu 3 łatwych etapów: poczujesz różnicę, zobaczysz różnicę, będziesz miał całkiem nowe ciało.

kolourfulity | 2013-08-08
Przeczytana: 08 października 2011

Książka jasno i przejrzyście wyjaśnia zagadnienia związane ze sztuką pilates. JEDNAK. Wg mnie ciężko robi się jakieś ćwiczenia z książką. Tak, więc po zapoznaniu z lekturą proponuję pozwiedzać blogi i kanały youtube, gdzie można wygodniej ćwiczyć i prędzej zauważyć własne błędy. W dodatku... TA MOTYWACJA! Polecam też zwiedzić bloga Cassie - tak wiem anglojęzyczny, NO, ale w tym wieku to chyba każdy rozumie 'coś tam' po angielsku - zwłaszcza po angielsku. Więc, sama już robię kalendarz dla początkujących z jej bloga i TOBIE też go polecam.

Link do kalendarza: http://www.blogilates.com/calendar/beginners-calendar-for-popsters-just-starting-out

Link do bloga: http://www.blogilates.com/

Thank you Cassie