We Stand ON Guard TP

We Stand ON Guard TP
komiksy
angielski
Jelithe

SAGA writer BRIAN K. VAUGHAN teams with Hollywood storyboard artist STEVE SKROCE for a subversive, action-packed military thriller. Set 100 years in our future, WE STAND ON GUARD follows a heroic band of Canadian civilians turned freedom fighters who must defend their homeland from invasion by a technologically superior opponent...the United States of America. Collects WE STAND ON GUARD #1-6 in trade paperback for the very first time!

źródło opisu: https://imagecomics.com/comics/releases/we-stand-on-guard-tp

źródło okładki: https://imagecomics.com/comics/releases/we-stand-on-guard-tp