Mowa ciała. Praktyczne wprowadzenie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Dlaczego powinieneś wybrać akurat tę książkęa Bo jest intuicyjna, pełna wnikliwych obserwacji, a uczenie się z niej to dobra zabawa. Czytając o zachowaniach i gestach, otworzysz umysł na nowy wymiar komunikacji. zaczniesz dostrzegać wokół siebie różne spojrzenia: dłuższe, krótsze, zabójcze, pełne sympatii, fałszywe i znudzone. Potem sam zaczniesz stosować podobne gesty i sprawdzać, jak reagują n

Goldie | 2016-03-27
Przeczytana: 27 marca 2016

Bardzo rzeczowa i konkretna. Omawia zarówno elementy twarzy (wzrok, grymasy), elementy ciała (poza, dystans), ale też elementy typu tembr głosu. Podaje przykłady do obserwacji i do wykonywania ćwiczeń. Ale przede wszystkim uczy rozpoznawać pewne elementy, które każdy z nas podświadomie odczytuje i uczy trochę je stosować, a przynajmniej być bardziej świadomym takiej możliwości. Jedyny minus to brak zdjęć (jest kilka rysunków, ale np. opisy sposobów siedzenia czy postawy łatwiej by było wytłumaczyć po prostu na podstawie zdjęcia).

wlasnieja | 2016-07-28
Na półkach: Niedokończone, Przeczytane