Reiki. Uzdrawiająca energia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
zdrowie, medycyna

Reiki, metoda naturalnego uzdrawiania zdobyła w oczach wielu ludzi uznanie jako wypróbowany sposób terapii chorób chronicznych i zapalnych, jako środek na zachowanie zdrowia oraz jako droga rozwoju własnej osobowości. Stosowanie tej metody jest bardzo proste, a polega na nakładaniu rąk i pobieraniu uniwersalnej energii życia reiki z otaczającego nas świata. Połączenie ze źródłem energii życia posiada każdy człowiek od urodzenia, ale słabnie ono wraz z systematycznym cywilizowaniem się, co jest szczególnie charakterystyczne w kręgu racjonalnej kultury europejskiej. Książka opisuje, jak można stać się ponownie kanałem tej energii i jak ją stosować. Dokonuje przy tym interesującej analizy najnowszej literatury niemieckiej i amerykańskiej oraz waży się po raz pierwszy w publikacji polskojęzycznej na ujawnienie trzymanych długi czas w tajemnicy symboli reiki.

Tajemnica | 2010-10-05
Na półkach: 2010 rok, Przeczytane