Okładka książki Ziołolecznictwo Ojców Bonifratrów

Ziołolecznictwo Ojców Bonifratrów

typ
papier
5,67 (3 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Poradnik oparty na wielowiekowym doświadczeniu, zawiera m.in. :gotowe zestawy recept ziołowych skuteczne w leczeniu chorób i wzmacniające organizm,sprawdzone sposoby na zachowanie dobrej formy fizycznej i psychicznej, szczegółowe zalecenia dietetyczne,kosmetyczne porady ziołowe,tabele wartości odżywczych owoców, warzyw i produktów zbożowych,słowniczek roślin leczniczych.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Brigan | 2013-12-15

Książka „Ziołolecznictwo Ojców Bonifratrów” jest pozycją z wszech miar godną polecenia; szczególnie dzisiaj, gdy tak wiele mówi się o powrocie do natury i coraz częściej sięga się po stare, sprawdzone metody naszych przodków. Można w niej znaleźć gotowe receptury na wszelkie dolegliwości zdrowotne, szczegółowo opracowane kosmetyki oraz doskonały wykaz roślin zdrowotnych wraz z ich możliwym zastosowaniem. Oczywiście, książka nie zastąpi wizyty u lekarza, jednak może okazać się doskonałym poradnikiem przy dolegliwościach, które nie wymagają stosowania antybiotyków, czy innych bardziej inwazyjnych leków.
Ziołolecznictwo wraca obecnie do łask, stając się sposobem na zdrowie dla wielu ludzi. Jego tradycje sięgają jednak Asyrii i Babilonu, choć za kolebkę uważa się starożytny Egipt oraz Grecję. Uciekali się do niego Rzymianie, w średniowieczu zaś stało się ono domeną mnichów, którzy bazując na starych metodach opracowywali nowe receptury. Jednym z zakonów szpitalnych zajmujących się ziołole...

Milka555 | 2013-04-25

dobra pozycja dla ludzi NAPRAWDĘ ceniących swoje zdrowie, którzy zanim sięgną po chemię, próbują samodzielnie, naturalnie rozwiązać problem. Proste recepty, sprawdzone środki. Polecam gorąco!

Graziella | 2011-03-23
Paulina | 2014-06-17