Chew vol. 6
9788361319849
tony chu
komiksy
danijel

Tony Chu, cybopata i agent federalny potrafiący odbierać wrażenia mentalne z tego, co zjada, balansuje na krawędzi życia i śmierci na OIOM-ie. Na scenę wkracza jego bliźniaczka, Toni. Toni jest cybowidzącą – potrafi ujrzeć przyszłość obiektów, które zjada. A ostatnio jej wizje stają się naprawdę przerażające. Przedstawiamy Babeczki nie z tej ziemi, kolejny tom wielokrotnie nagradzanej serii o...

Przedstawiamy Babeczki nie z tej ziemi, kolejny tom wielokrotnie nagradzanej serii o gliniarzach, złoczyńcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach. Album zawiera zeszyty, które pierwotnie ukazały się jako Chew #26-30 oraz sensacyjną jednozeszytową historię poboczną, która zawładnęła sercem Ameryki Chew: Secret Agent Poyo.

źródło opisu: Mucha Comics 2017

źródło okładki: http://muchacomics.com/

PolishPopkulturę | 2017-05-01
Przeczytana: 01 maja 2017

Od dwóch tomów wątek główny nie posunął się ani odrobinę do przodu i już zaczynałem wątpić w tę serię, a tu nagle TAKI ALBUM! Ogromne zaskoczenie! Chyba najlepsza część ze wszystkich dotąd u nas wydanych. Przesympatyczna bohaterka pierwszoplanowa, rewelacyjnie poprowadzona narracja, mnóstwo emocji. Żeby nie spoilerować, napiszę tylko - warto.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

tearsens | 2017-07-06

To dla mnie najsłabszy, jak na razie, tom całej serii, ale i tak warto się z nim zapoznać.

„Chew” to absolutnie genialna seria komiksowa – kryminalno-kulinarna, z dużą dawką czarnego humoru i i postapokaliptycznego klimatu, z rządowymi spiskami i restauracyjnym podziemiem oraz szczyptą miłości i kosmiczności. W ostatnim czasie oderwała mnie od wszelkich innych lektur. Szalony, nieprzewidywalny scenariusz, świetnie skrojone postaci, kapitalna, karykaturalna i nieco toporna kreska oraz rozsiane niemal na każdej stronie smaczki, których nie wolno przegapić.

Bardzo polecam wszystkim wielbicielom komiksów, zagadek, niecodziennych przysmaków, pokręconych bohaterów i odjechanych wizji przyszłości. Fanom kurczaka z rożna i w panierce, recenzentom kulinarnym i strażnikom miejskim. Miłośnikom egzotycznych owoców, buraków i zaskakujących zwrotów akcji.

Obszerna recenzja serii (1-6) na moim blogu: http://www.kulinarnaczytelnia.pl/2017/06/przezuj-to-sam-chew-layman-guillory.html

Joyofcomunism | 2017-10-25
Przeczytana: 24 października 2017

uwielbiam tę serię i pomysłowość twórców. Akcja zagęszcza się (w zasadzie mamy już półmetek). Gdybym nie czytał wcześniej w oryginale pewien szokujący twist nieźle by mnie zaskoczył.

QUEENfan | 2018-01-16
Miuki | 2018-01-09