832002644X
zdrowie, medycyna

W książce przedstawiono problemy, z jakimi spotykają się na co dzień lekarze, pielęgniarki, psycholodzy. Zwrócono uwagę na znaczenie pomocy rodziców w czasie, gdy wcześniak przebywa jeszcze w szpitalu. Omówiono różnice rozwojowe i zagrożenia związane z wcześniactwem dotyczące układów : oddechowego, krążenia, pokarmowego i nerwowego, wzroku i słuchu. Zaprezentowano program wczesnej stymulacji i nadzór nad późniejszym rozwojem dziecka.

pinkbin | 2017-04-20
Jola | 2016-04-06