Wiktora Degi ortopedia i rehabilitacja Tomy 1,2

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029740
zdrowie, medycyna

Jest to nowoczesny podręcznik z dziedziny ortopedii i rehabilitacji, przygotowany przez przedstawicieli kolejnego pokolenia szkoły ortopedycznej prof. Wiktora Degi. W poszczególnych rozdziałach omówiono zagadnienia dotyczące patofizjologii narządu ruchu, jego diagnostyki i leczenia ortopedycznego oraz rehabilitacji. Podręcznik wyróżnia się najwyższym poziomem i aktualnością przedstawianej wiedzy.Odbiorcy: lekarze specjalizujących się w ortopedii i rehabilitacji, studenci medycyny, lekarze podstawowej opieki zdrowotnej.