8320023467
zdrowie, medycyna

W ciągu ostatnich lat nastąpiły ogromne zmiany w urologii. Prezentowana książka odzwierciedla nowe spojrzenie na choroby urologiczne i ich leczenie. Przedstawiono wiadomości ogólne, symptomatologię i badania diagnostyczne.Omówiono zasady postępowania w przypadku wad wrodzonych, nowotworów, zakażeń, kamicy moczowej, niepłodności męskiej i zaburzeń erekcji. Osobny rozdział poświęcono podstawowym zabiegom urologicznym. Ogromną zaletą książki jest zwięzłość i przejrzystość prezentacji zagadnień.

Kaś | 2011-01-25
maciej | 2010-10-28