Opiniowanie sądowo-lekarskie w sprawach roszczeń z tytułu zakażenia wirusem zapalenia wątroby

Wydawnictwo: Krakowskie Wydawnictwo Medyczne
zdrowie, medycyna

W książce poddano analizie 80 opinii sądowo lekarskich wydanych w Katedrze i Klinice Chorób Zakaźnych Collegium Medicum UJ w latach 1996 2000. Publikacja stara się ukazać jak opracować modelową opinię są dowo lekarską opartą o wartościowanie materiału dowodowego w sporze cywilnym o zakażenie HBV lub HCV, a także jest dyskusją nad subiektywną i obiektywną wartością wnioskowanych dowodów. Okładka: miękka; Rok wydania: 2002;