Gdy boli i piecze o chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy Z MEDYCYNĄ NA TY

Wydawnictwo: Ex Libris
zdrowie, medycyna

Czytelnik dowie się z książki, czym jest choroba wrzodowa, jakie są przyczyny jej powstawania, w jaki sposób się ja rozpoznaje oraz jak można ją leczyć. Ponadto w poradniku zamieszczono krótki opis najczęstszych dolegliwości górnego odcinka przewodu pokarmowego, a także informacje na temat zespołu jelita drażliwego, stanu, który nie jest uznawany za chorobę, niemniej przysparza wielu kłopotów w życiu codziennym. Rok wydania: 2005;

Chaoticreader | 2016-04-30