Atlas anatomii. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
837311775X
anatomia,
zdrowie, medycyna

Ponad 400 szczegółowych ilustracji i wysokiej jakości fotografii, jasne i zwięzłe opisy umożliwiają łatwe zrozumienie omawianych zagadnień, podział na 9 rozdziałów, w których omówiono poszczególne części ciała. W każdym rozdziale szczegółowo opisano kości, mięśnie, nerwy i organy wewnętrzne. Uwzględniono działanie i współdziałanie poszczególnych układów, części ciała i narządów. Okładka: twarda z obwolutą; Rok wydania: 2004;

annneczka | 2013-10-27

Dobry, niezłe zdjęcia ale dla początkujących anatomów.

gazeta90 | 2016-09-21
Bella_24 | 2016-05-13