Diagnostyka internistyczna Podręcznik dla lekarzy i studentów

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320027292
zdrowie, medycyna

W sposób systematyczny i całościowy przedstawili autorzy metody badania fizycznego, które zachowały swoją wartość nawet w konfrontacji z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki medycznej.Podręcznik skonstruowany został zgodnie z przebiegiem badania pacjenta kolejno omówiono w nim wywiad i badania fizyczne w przypadkach poszczególnych dolegliwości i objawów oraz, jako uzupełnienie badania labolatoryjne: EKG,USG, rtg, testy analityczne. Okładka: miękka; Rok wydania: 2002;

amber922 | 2015-12-18
Na półkach: Studia, Przeczytane, Posiadam