Choroby wewnętrzne Podręcznik dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029104
zdrowie, medycyna

Książka zawiera kurs interny w zakresie wykładanym na studiach licencjackich i magisterskich o specjalnościach pielęgniarstwo oraz położnictwo. Obejmuje tematykę z zakresu chorób układów: krążenia (w tym naczyń mózgu), oddechowego, pokarmowego, wydalniczego i krwiotwórczego oraz chorób zakaźnych i tkanki łącznej, a także transplantologii, potraktowanej jako metoda leczenia schyłkowego niewydolności narządów. Końcowe rozdziały są poświęcone diagnostyce obrazowej i laboratoryjnej w chorobach wewnętrznych.Odbiorcy: studenci pielęgniarstwa i położnictwa, studenci innych kierunków medycznych, jak ratownictwo medyczne Rok wydania: 2004;

Lilien | 2012-01-28
Przeczytana: 13 stycznia 2012

Najlepsza ksiązka z chorób wewnetrznych jaka znam. Wszystko da się tutaj wynaleźć i żaden profesor, czy lekarz w trakcie dyżuru na praktykach nie potrafi zagiąć człowieka dziwnym pytaniem.

Edyta | 2015-12-30
a_mon_insu | 2014-10-27