Diagnostyka różnicowa objawów chorobowych

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030676
zdrowie, medycyna

Jest to kolejne wydanie książki, w którym autorzy uwzględnili postęp wiedzy ostatnich lat. W każdym rozdziale podano zwięzłą informację na temat patofizjologii określonego objawu przedmiotowego i podmiotowego, stanowiącej niezbędną podstawę racjonalnego postępowania diagnostycznego. Tylko w ten sposób można uzyskać prawidłowe rozpoznanie w możliwie krótkim czasie przy najmniejszym obciążeniu fizycznym i psychicznym chorego, a także finansowym.Odbiorcy: studenci medycyny, lekarze Okładka: twarda; Rok wydania: 2005;

majka153 | 2014-01-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Medyczne