Medytacje dla menedżerów. Emocjonalna samoobrona w życiu cod

Wydawnictwo: Jedność
zdrowie, medycyna

Ten, kto odpowiada za innych jako doradca, mentor czy menedżer, wie z autopsji, że intensywne kontakty wpływają na szybkie zużycie energii życiowej i są bardzo stresujące. Medytacje dla menedżerów to wspaniałe, subtelne wprowadzenie do emocjonalnej obrony. Dzięki nim można nauczyć się, gdzie znajdują się podatne na zranienia miejsca, w jaki sposób uwolnić się od negatywnych energii innych osób, jak zregenerować własne pole energetyczne.