Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka

Wydawnictwo: Czerwony Słoń
zdrowie, medycyna

W jaki sposób pary pragnące mieć dziecko mogą wzmocnić swoje siły życiowe, by móc jak najwięcej z nich przekazać dziecku? jak powinny się odżywiać i dbać o siebie przyszłe matki i kobity karmiące, by ich dzieci rosły silne i były odporne na choroby cywilizacyjne, takie jak lergie? jakiego pożywienia potrzbują dzieci, aby były zdrowe, wesołe i zdolne stawać czoło wyzwaniom dzisiejszych czasów? Książka zawiera odpowiedzi na te pytania.

Kass | 2012-03-02
Przeczytana: 26 kwietnia 2012