Jak to działa? Natura

Wydawnictwo: SBM
youstyna

Gdzie raki zimują? Czemu morze jest słone? Dlaczego ziewamy? Jak powstaje tęcza? Jeśli nurtują Cię podobne pytania, to świetnie trafiłeś. Książka ?Jak to działa? Natura? zawiera odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań z zakresu nauk przyrodniczych. W sposób jasny i prosty wyjaśniamy to, co z pozoru skomplikowane. Pomagają w tym zabawne ilustracje oraz propozycje doświadczeń łatwych do wykonania nawet w domowych warunkach. ?Jak to działa? Natura? to kopalnia odpowiedzi na arcytrudne pytania!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90415641-jak-to-dziala-natura

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90415641-jak-to-dziala-natura