Czerwony Kapturek. Tańczące krasnoludki

Seria: BESTSELLERY DLA DZIECI
Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
bajki

Wspaniała seria książeczek obejmująca najbardziej popularne i lubiane bajki i baśnie dla dzieci, takich autorów jak: Bracia Grimm, Hans Christian Andersen, Joseph Jacobs, Lewis Caroll, Charles Perrault. Rymowana forma tekstu i bajecznie kolorowe ilustracje zachwycą na pewno każdego małego czytelnika i zachęcą do sięgnięcia po kolejne części serii ''Bestsellerów dla dzieci''. W serii ukazały się: Królowa śniegu, Śpiąca Królewna, Ośla skórka, Trzy świnki, Złotowłosa i trzy niedźwiadki, Kot w butach, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Alicja w Krainie Czarów, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Stoliczku nakryj się, Czerwony Kapturek, Tańczące krasnoludki, Brzydkie kaczątko, Księżniczka na ziarnku grochu. Klasyka w najlepszym wydaniu!

źródło opisu: http://www.banzaj.pl/

źródło okładki: http://www.banzaj.pl/