8320023912
zdrowie, medycyna

Ta książka nie jest przeznaczona dla kardiologów, lecz dla lekarzy internistów specjalizujących się w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz lekarzy praktyków. Do nich w dużej mierze należy decyzja o dalszych losach chorego, a więc o skierowaniu go na badania, ewentualnie na konsultację do kardiologa. Muszą więc wiedzieć, jakie badania są konieczne w konkretnych dolegliwościach, a jakie są zbędne, muszą też znać najnowsze metody diagnostyczne, by wiedzieć, które z nich mogą być przydatne, a które nie.Szczególny nacisk położono na konkretne problemy diagnostyczne i odrębności w sposobie leczenia najczęściej spotykanych chorób układu krążenia, gdyż to właśnie jest najbardziej potrzebne lekarzowi praktykowi.

Adrian Korzeniewski | 2014-05-10
Donique | 2011-10-07