Ilustrowana anatomia człowieka

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320027446
zdrowie, medycyna

Jest to nowe, zaktualizowane, polskie wydanie bardzo przydatnej książki, która stanowi źródło informacji o anatomii człowieka. Może ona służyć do powtarzania przyswojonego wcześniej materiału. Oprócz terminów objętych nomenklaturą międzynarodową zostały wymienione terminy używane zwyczajowo lub przyjęte synonimy. Rysunki kreskowe uwzględniają zasadnicze elementy struktur anatomicznych, są doskonałe w swej przejrzystości i wykonane z wielką precyzją. Odbiorcy: studenci medycyny, lekarze, słuchacze szkół medycznych.

Wiktor Bogacki | 2016-10-26
Na półkach: Przeczytane, Podręczniki