Atlas anatomii palpacyjnej Tomy 1,2

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320027950
zdrowie, medycyna

W Atlasie anatomii palpacyjnej ( tom 1 i 2 ) po raz pierwszy zaprezentowano metodę manualnego wyszukiwania poszczególnych struktur anatomicznych : kości, ścięgien, mięśni, naczyń i nerwów. Prezentacja metody wsparta została bogatym materiałe ilustracyjnym, co sprawia, że książka ta jest bardzo konkretną i precyzyjną pomocą : diagnostyczną w zakresie, w jakim obmacywanie ( palpacja ) wchodzi w skład badania klinicznego terapeutyczną w ramach doskonalenia technik manualnych. Książka pełni rolę jednocześnie podręcznika i zbioru ćwiczeń praktycznych, a jej adresatami są zarówno studenci, jak i praktykujący specjaliści z dziedziny osteopatii, kinezyterapii, fizjoterapii, ergoterapii i medycyny manualnej.

anettaja | 2014-01-14

Fajna książka, choć uważam że nie warta swojej ceny. Lepiej kupić anatomię na żywym człowieku,jest tania i więcej wiedzy zostanie w głowie.

Dawid Stronka | 2015-01-21