Cierpienie i nadzieja

Wydawnictwo: Nowy Świat
zdrowie, medycyna

Książka przeznaczona jest dla wszystkich. Jednym z jej podstawowych celów jest podkreślenie możliwości wpływania na stan naszego zdrowia. Stąd tak akcentowane są wstępne, zapowiadające objawy chorób, często przez nas oceniane zbyt powierzchownie lub wprost lekceważone. W sposób podstawowy opisano badania diagnostyczne, głównie w chorobach układu nerwowego, niektóre sposoby leczenia, w tym terapię niekonwencjonalną, psychoterapię, bioenergoterapię, hipnozę, ziołolecznictwo.