Zgłosuj na książki roku 2017

Co w puszczy piszczy

Wydawnictwo: Egmont Polska
Bacha85

Las Everfree to miejsce owiane tajemnicą. Żyją w nim zagadkowe i dziwne stworzenia, o których kucyki boją się nawet myśleć. Jednak pewnego dnia zaczynają tam znikać zwierzęta… Co z tego wyniknie? Tej historii nie znajdziesz w serialu ani w żadnej innej książce! Przeczytaj o przygodach kucyków, uzupełniając tekst kolorowymi naklejkami – to wspaniała zabawa i doskonały sposób na lepsze...

Przeczytaj o przygodach kucyków, uzupełniając tekst kolorowymi naklejkami – to wspaniała zabawa i doskonały sposób na lepsze zrozumienie opowieści. Dzięki dołączonej do teczki figurce Fluttershy powtórzysz najciekawsze sceny z książki albo wymyślisz dla ulubionych bohaterów zupełnie nowe przygody

źródło opisu: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Co-w-puszczy-piszczy,608301,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Co-w-puszczy-piszczy,608301,p.html

Jarta | 2017-09-20
Przeczytana: 20 września 2017